NaviJazz – profesionali navigacija Jūsų verslui

Skirtingi transporto parkai turi skirtingus poreikius: skirtingas maršrutų planavimo sistemas, taisykles ir apribojimus, skirtingą transporto valdymo programinę įrangą ir įrenginius. NaviJazz užtikrina efektyvesnį skirtingų pramonės šakų ir jų automobilių parkų bei mobilių darbuotojų valdymą.

NaviJazz yra profesionali navigacija, kurios pagalba galite atvaizduoti pilną maršrutą su visais tarpiniais sustojimo taškais (krovinio paėmimas/iškrovimas, poilsio sustojimai automobilių stovėjimo aikštelėse, kt.). Tikslios balso instrukcijos naviguojant, užtikrina krovinių pristatymą laiku, kitų svarbių parametrų laikymąsi. Transporto vadybininkas realiu laiku gali stebėti transporto priemonės judėjimo trajektoriją ir įvertinti, ar vairuotojas laikosi suplanuoto maršruto. Tai efektyvus lyginamosios analizės įrankis maršruto planavimui (atstumas ir laikas) ir vairuotojo veiklos efektyvumui vertinti.

NaviJazz padeda užtikrinti efektyvią komunikaciją tarp vairuotojų ir administracijos darbuotojų. Transporto vadybininkas vienu mygtuko paspaudimu gali perduoti suplanuotą maršrutą vairuotojui, o vairuotojui nebereikia rankiniu būdu suvesti maršruto koordinačių, taip išvengiant klaidingai suvestų maršruto adresų. Tikslios balso instrukcijos naviguojant padeda vairuotojui mieste pasiekti krovinių pakrovimo/iškrovimo vietą laiku. Tiksli ir savalaikė komunikacija su vairuotoju, kurią padeda užtikrinti NaviJazz, yra esminis jūsų sėkmingai veikiančio automobilio parko valdymo komponentas.

Šis navigacijos komponentas veikia atvirųjų OpenStreet Maps (OSM) žemėlapių pagrindu ir yra skirtas Android įrenginiams. Įdiegę NaviJazz į savo transporto sistemą, visada naudositės tiksliausiais ir naujausiais žemėlapiais rinkoje. Naviguojant šiems žemėlapiams nereikia interneto, tad sumažinsite savo telekomunikacijų išlaidas, sumažinsite duomenų srautus kelyje, išvengsite didelių sąskaitų už mobiliųjų duomenų perdavimą užsienyje.

NaviJazz SDK greitai ir lengvai integruosite į sunkvežimio programinę įrangą/aplikaciją, todėl iš karto galėsite naudotis šiuo įrankiu be investicijų į įrangą ar programinės įrangos kūrimą. Tai geriausias pasirinkimas jūsų verslui. Taupykite pinigus ir laiką, užtikrinkite efektyvų automobilių parko valdymą. Apsilankykite NaviJazz puslapyje!