Sprendimai mobiliųjų tinklų operatoriams

 

Mūsų pagalba mobilių tinklų operatoriai užsitikrina didesnes pajamas už suteiktas paslaugas, gali išrašyti tikslesnes sąskaitas, greičiau aptarnauti savo abonentus bei leisti jiems patiems valdyti savo paslaugas. Mes bendradarbiaujame su apskaitos, medijavimo ir reitingavimo ir kitos specializuotos programinės įrangos tiekėjais Openet diegdami FusionWorks šeimos produktus, taip pat mūsų specialistai turi patirties dirbdami su Ericsson USA, Ericsson LHS ir kitais sistemų kūrėjais. Kadangi specializuojamės šioje siauroje srityje, turime būti geriausi. Mūsų specialistų pritaikytos ir įdiegtos sistemos veikia Vokietijoje, Belgijoje, Airijoje, Dominykos Respublikoje, Gvadelupėje, Kenijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje.

 

Kai kurie iš mūsų įvykdytų projektų

 

Telekomunikacijų sistemos adaptavimas. Ericsson LHS kompanijos BSCS CMS iX R2 produkto adaptavimas pagal kliento reikalavimus. Reikalavimų detalizavimas, reikalavimų specifikacijos ir techninio sprendimo dokumentacijos paruošimas, taip pat šių komponentų programavimas: klientų mokumo patikros, įmonės rekvizitų informacijos patikros modulių integracija, judriojo numerio verslo proceso komponentų adaptacija. Naudotos technologijos: CFW, Struts, Java Server Pages (JSP), Tomcat aplikacijų serveris, XML, HTML. Duomenų bazė: Oracle 9i.

  • Projekto trukmė – 21 mėnuo.

 

Telekomunikacijų sistemos konsultantacijos. LHS kompanijos BSCS 8 CMS produkto konsultacijos dirbant kliento pusėje. Techninė pagalba ir konsultacijos kliento programuotojų komandos nariams. Naujo funkcionalumo kūrimas. Sistemos stebėjimo (monitoring) įrankio kūrimas.

  • Projekto trukmė 4 mėnesiai.