Pilno formato internetiniai bei mobilūs portalai

Naujienų portalas www.alfa.lt

Jau trečius metus plėtojame ir prižiūrime vieną iš didžiausių Lietuvoje naujienų portalų alfa.lt, sulaukiantį apie 120 tūkstančių unikalių lankytojų per dieną ir apie 1 milijoną unikalių lankytojų per mėnesį. Nuolat atliekami redaktorių dalies bei duomenų bazės greitaveikos, SEO patobulinimai.

2011 metų pabaigoje iš esmės atnaujintas portalo dizainas, optimizuotas portalo krovimas, pasiektas spartesnis portalo veikimas skaitytojo kompiuteryje, tai pavyko pasiekti nepaisant to, kad portale žymiai padaugėjo grafinės medžiagos ir JavaScript‘o. Atsisakyta Flash nuotraukų galerijų jas pakeičiant modernesne ir spartesne JavaScript pagrindu veikiančia galerija. Galerijas nuo šiol galima peržiūrėti ir iOS operacijų sistemą naudojančiuose įrenginiuose. Pereita prie naujos JQuery bibliotekos.

alfa.lt_naujas_imagelarge

Kontaktų mugių valdymo sistema meetingrid.com

Portalas sudarytas iš viešosios svetainės bei renginių svetainių („kosaitų“). Kiekvienas renginio dalyvis turi savo paskyrą, kurioje jis gali pakviesti kitus kontaktų mugės dalyvius į susitikimus, patvirtinti arba atmesti gautus kvietimus, peržiūrėti jau patvirtintų susitikimų tvarkaraštį. Portalo administratorius gali valdyti renginio dalyvių informaciją, tvarkyti susitikimų bei stalų užimtumo tvarkaraščius, spausdinti tvarkaraščius, dalyvio korteles docx arba pdf formatais.

Sistema leidžia automatizuoti registraciją bei susitikimų planavimą kontaktų mugių renginiams, taip sutaupant organizatorių laiko bei pagreitinant susitikimų organizavimą.

meetingrid.com_imagelarge

Kontaktų mugių valdymo sistema trademeeting.lt

Portalo funkcionalumas panašus į meetingrid.com portalą. Portalas buvo sukurtas VŠĮ „Eksportuojanti Lietuva“ (dabar „Versli Lietuva“) užsakymu.

trademeeting_imagelarge

Draugiškiausia kompiuterių parduotuvė internete www.tiptop.lt

TipTop.lt – viena iš didžiausių Lietuvos kompiuterinės technikos elektroninių parduotuvių, tai pat veikianti iš franšizės pagrindu daugiau nei 30-yje Lietuvos miestų. Daugiau nei 27 000 prekių, 4 tiekėjų (ALSO, Acme Computer Components, TD Baltic, Elko) sistemų integracija, prekių medis, pirkinių krepšelis, automatizuota užsakymų pateikimo sistema tiesiogiai į tiekėjų sistemas, pasiūlymų generavimas ir atsiuntimas el. paštu, administratoriaus modulis (skirtingų tiekėjų prekių medžių sutapdinimas, prekes galima importuoti iš didmenininkų sistemų bei įdėti rankomis). Visų parduotuvėje esančių prekių listingavimas Lietuvos kainų palyginimo portale www.kainos.lt.

TipTop-thumbnail_imagelarge

BestWestern viešbučių portalas www.hotelsinlithuania.eu

Portalas susideda iš keturių svetainių, apjungiančių bendrą „Best Western“ portalą Lietuvoje bei tris keturių žvaigždučių viešbučius: „Vilnius“ Vilniuje, „Santaka“ Kaune bei „Central“ Druskininkuose.

Naujasis viešbučių grupės portalas www.hotelsinlithuania.eu sudarytas iš keturių svetainių, kiekvienoje iš jų informacija pateikiama penkiomis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir vokiečių). Iš viso portalą sudaro daugiau nei 700 skirtingų puslapių ir daugiau nei 20 nuotraukų galerijų. Pagal ES „Naujų galimybių“ programą finansuojamo projekto metu „Agmis“ atliko tokius darbus:

 • naujo korporatyvinio Best Western dizaino pritaikymas ir išplėtimas,
 • prieglobos (hosting) tiekėjo atranka,
 • naujos turinio valdymo eZ Publish sistemos diegimas,
 • integracija su „Best Western“ kambarių rezervavimo sistema,
 • turinio perkėlimas,
 • vertimai į anglų, rusų, lenkų ir vokiečių kalbas,
 • kaičiųjų nuorodų („banerių“) sukūrimas,
 • SEO optimizacija,
 • sistemos testavimas su Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera Mini bei Safari naršyklėmis
 • naujienlaikraščių siuntimo posistemės integravimas,
 • vartotojų apmokymas dirbti su sistema.

Bendra projekto trukmė – 3 mėnesiai.

bestwestern_imagelarge

Kauno Prekybos, pramonės ir amatų rūmų portalas www.chamber.lt

Projekto metu „Agmis“ visiškai atnaujino svetainės struktūrą, dizainą, bei turinio valdymo sistemą. Svetainėje buvo pritaikyti KPPAR naudojami specializuoti informacijos pateikimo moduliai: renginių kalendorius, narių duomenų bazė, realizuotas verslo pasiūlymų duomenų bazės importas. Svetainėje taip pat integruoti dienos citatos, apklausų, naujienlaikraščio moduliai. Puslapių informacija pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

chamber_imagelarge

Kelionių agentūros „Baltic saitas“ informacinis portalas www.balticsaitas.lt

Svetainės grafinis dizainas, turinio valdymo sistema eZ Publish, sistemos išplėtimas adaptuojant ją didžiausios Baltijos šalyse įvažiuojamojo turizmo agentūros „Baltic saitas“ poreikių. Svetainėje 5 kalbomis pateikiama informacija apie visas tris Baltijos šalis, yra daugiau nei 100 Baltijos šalių viešbučių duomenų bazė su pilnais aprašymais bei nuotraukų galerijomis.

balticsaitas_imagelarge

bijoo.lt – rankų darbo papuošalų užsakymų sistema, www.bijoo.lt

Daugiau nei 300 Lietuvos dizainerių rankų darbo vienetinių papuošalų. Svetainėje galima išsirinkti ir užsisakyti auskarus, kaklo papuošalus, vėrinius, apyrankes, žiedus, seges ir kitą bižuteriją. bijoo.lt siūlo Viktorijos Mauručaitės, Kristinos Kruopienytės, Viktorijos Jakučinskaitės, Jurgos Šeduikytės, Rasos Jankauskienės ir kitų dizainerių darbus. Svetainės dizainas, el. komercijos sistema eZ Publish. Ši sistema vėliau evoliucionavo į „Inži“ mados galeriją inzi.lt

bijoo_imagelarge

mobilelithuania.com – mobilus Lietuvos renginių ir lankytinų vietų portalas

Projektas prasidėjo kaip XXXVII Europos vyrų krepšinio čempionato lankytojams skirta mobili svetainė. Vienas iš techninių projekto reikalavimų buvo galimybė juo naudotis net ir naudojant senesnius išmaniuosius telefonus, kartu suteikiant galimybę naudotis interaktyviu žemėlapiu, tam buvo panaudoti mobilūs Google žemėlapiai pasiekiami per mobilaus telefono naršyklę, tai buvo ko gero pirmasis toks šios technologijos pritaikymas Lietuvoje.

Agmis realizavo portalo grafinį dizainą, programavimą, bei turinio sukūrimą, surinkimą iš trečiųjų šalių bei jo integraciją. Portale pateikiama viena išsami informacija apie šešių didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus bei jų apylinkių restoranus, barus, klubus, viešbučius, lankytinas vietas, prekybos vietas, viešąjį transportą, renginius, renginių vietas. Visus šių objektų vietas portalo lankytojai gali pamatyti ir žemėlapyje.

mobilelithuania.com_large

m.imones.lt mobili „Lietuvos įmonių“ katalogo versija

Portalas, skirtas visų tipų išmaniesiems telefonams. Vartotojo pozicijos nustatymas, artimiausių verslų suradimas, rezultatų rūšiavimas pagal atstumą, reitingą. Sukurta naudojant HTML5 technologiją.

m.imones.lt_large