Aplikacijos iOS operacijų sistemai

 

apple logo

Kompanijos Apple nuo 2007 m. kuriama iOS platforma skirta iPhone išmaniesiems telefonams, iPad planšetiniams kompiuteriams ir iPod grotuvams. iOS yra populiariausia pasaulyje planšetinių kompiuterių ir antra pagal populiariausia išmaniųjų telefonų operacinė sistema pasaulyje. Įvairių tyrimų duomenimis, ji veikia maždaug 20-23% pasaulio išmaniųjų telefonų ir maždaug 60% planšetinių kompiuterių. Pasaulyje šiuo metu yra beveik pusė milijardo įrenginių veikiančių su iOS.

 

iOS aplikacijos yra platinamos naudojantis Apple iTunes App Store internetine paskirstymo sistema, šiuo tai yra didžiausia pasaulyje programėlių parduotuvė, kurioje yra daugiau nei 900,000 skirtingų programėlių, šis skaičius sparčiai auga.

 

Didžiausią patirtį turime LBS (Location-Based Services) aplikacijose, kur panaudojama vartotojo vietos informacija naudojant GPS ir aGPS technologijas, o objektai yra atvaizduojami Google Maps žemėlapyje.

 

Daugiausia patirties turime kuriant aplikacijas šioms verslo šakoms:

 • „geltonųjų puslapių“ (Yellow Pages),
 • informacijos paieškos
 • draudimo.

Pagal pritaikymą, išmanome šias sritis:

 • lojalumo sistemos,
 • vartotojų savitarna.

Lietuvos įmonių katalogas

 

imones_iphone_logo

 

Aplikacija – konkurso „Naujasis knygnešys 2012“ nugalėtoja!

 

„Lietuvos įmonių katalogas“ – tai įmonių duomenų ir kontaktų bazė, leidžianti Jums patogiau ir lengviau rasti arčiausiai Jūsų esančias įmones, prekes, paslaugas, prekės ženklus tik vieno mygtuko paspaudimu. Ji padės Jums ne tik rasti reikiamą įmonę, jos konkurentus, bet ir artimiausią kelią kaip nuvykti, žemėlapius ir kitą svarbią informaciją. Tai – visos Lietuvos įmonių duomenų bazė tavo delne.

 

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: http://itunes.apple.com/lt/app/imoniu-katalogas/id495147821?mt=8

PZU pagalba

 

pzu pagalba iphone

 

Pagalba kelyje PZU draudimo turėtojams. Čia rasite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus:

 • Ką daryti atsitikus įvykiui – patarsime kaip elgtis įvykus nelaimei.
 • Pagalba kelyje – pasirūpinsime automobilio transportavimu, atliksime smulkų remontą kelyje, pristatysime kurą, atrakinsime automobilį, užtrenkus raktelius viduje bei suteiksime kitas paslaugas, numatytas Jūsų draudimo sutartyje.
 • Pranešti apie įvykį – užregistruosime pranešimą apie įvykį, supažindinsime su žalos administravimo eiga.
 • Automobilių apžiūros centrai – pateiksime „PZU Lietuva“ partnerių – autoservisų sąrašą. Jų specialistai apžiūrės Jūsų automobilį ir Jums pageidaujant atliks remonto darbus.
 • Susisiekite su „PZU Lietuva“ – suteiksime informaciją, apdrausime, užregistruosime įvykį, atsakysime į Jūsų klausimus, pagelbėsime sudėtingoje situacijoje, surasime sprendimą.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: http://itunes.apple.com/us/app/pzu-pagalba/id518574926?mt=8

iDeals.lt – karščiausi pasiūlymai jūsų telefone

 

ideals

 

Visi karščiausi pasiūlymai Jūsų išmaniąjame telefone. Prekybos centrų, restoranų, pramogų pasiūlymai, nuolaidos ir kuponai šalia Jūsų! LBS aplikacija, nustatanti vartotojo buvimo vietą ir pagal ją surandanti arčiausiai esančias nuolaidas. Nuolaidas ir pasiūlymus galima peržiūrėti pagal kategorijas bei žemėlapyje.

 

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://itunes.apple.com/app/id539908860

GoldenPages Ireland – Airijos įmonių katalogas

 

GoldenPages

 

goldenpages.ie jūsų kišenėje – populiariausias partneris, sujungiantis Airijos pardavėjus ir pirkėjus.

 

Airijos verslo katalogas su žemėlapiais, produktų ir paslaugų informacija, klientų atsiliepimais ir spec. pasiūlymais. Praturtintos realybės (AR) funkcija veikianti visoje Airijoje. Kitos programėlės funkcijos:

 • Tiksliausia adresų, telefonų, el. pašto adresų, darbo laiko informacija apie Airijos įmones
 • Galimybė skambinti tiesiai iš aplikacijos
 • Specialūs pasiūlymai pagal vartotojo buvimo vietą
 • Galimybė dalintis verslo kontaktais iš aplikacijos su draugais per iPhone adresų knygelę (per SMS, el. paštą, Facebook ir Twitter)
 • Paieška pagal kategoriją, buvimo vietą arba katalogą

 

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://itunes.apple.com/ee/app/new-goldenpages.ie/id555917402?mt=8

Lietuvos bankomatai – artimiausio bankomato paieška

Lietuvos bankomatai_logo

 

Šios aplikacijos Android versija šiuo metu yra viena populiariausių programėlių Lietuvoje (beveik 10,000 parsisiuntimų)

 

Aplikacija leidžia sutaupyti komisinius mokesčius bankams, leisdama vartotojui surasti artimiausią savo banko bankomatą. Suraskite artimiausią savo banko bankomatą ir išvenkite didelių mokesčių, kuriuos ima kiti bankai, aptarnaudami jūsų kortelę.

 

 • Pilniausia ir naujausia Lietuvos bankų bankomatų duomenų bazė: Swedbank, SEB, DNB, Bendro tinklo (Danske bank + Ūkio bankas + Citadelė + Nordea + Šiaulių bankas).
 • Tiksliai nurodytos bankomatų vietos visų didžiųjų miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus) prekybos centruose ir parduotuvėse su komentarais kur juos rasti.
 • Grynus pinigus išduodančios parduotuvės ir pašto skyriai
 • Galimybė ieškoti bankomatų pagal miestą, adresą ar apibūdinimą, taip pat galimybė filtruoti bankomatus pagal banką.
 • Bankomatų žemėlapis su skirtingais žymekliais kiekvienam bankui bei detalia kiekvieno bankomato informacija: išduodama valiuta, darbo valandos, atstumas, taip pat pinigus priimantys bankomatai.
 • Bankomatų grupavimas žemėlapyje geresniam atvaizdavimui ir pasirinkimui.
 • Automatinis vartotojo vietos atnaujinimas jam judant.
 • Google Maps maršrutai iki bet kurio pasirinkto bankomato nuo vartotojo buvimo vietos.
 • Bankomatų duomenų bazės atnaujinimai.
 • Integruota “Augmented Reality” naršyklė Layar – dabar bankomatų galima ieškoti ir telefono kameros pagalba
 • Trys kalbos: lietuvių, rusų ir anglų

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://itunes.apple.com/app/id586165490?mt=8

RogueTime, TueenTime – aplikacijos teisininkams, jų klientams bei… tėvams

 

rogue time iphone
tueen time iphone

 

Advantura Technology Group užsakymu „Agmis“ sukūrė tris iPhone aplikacijas: RogueTime, TueenTime ir YouOMeTime. Šios iPhone aplikacijos skaičiuoja įeinančių ir išeinančių skambučių trukmes. Informacija apie skambučius gaunama iš Verizon ir AT&T telekomunikacijų kompanijų savitarnos sistemų. Telefono programėlės jungiasi į specialiai tam sukurtą web servisą, kuris deleguoja užklausas savitarnos sistemoms. Ši architektūra leidžia lanksčiai reaguoti į pasikeitimus savitarnos sistemose, o taip pat greitai pridėti naujus operatorius.

 

Aplikacija gali sutapdinti skambučių įrašus su telefono adresų knygele ir sukurti ataskaitas rodančias kurio kliento klausimais kiek laiko buvo prakalbėta. Aplikacija taip pat gali sinchronizuoti savo kontaktų duomenis su Microsoft Outlook. Šios ataskaitos leidžia sutaupyti brangų laiką teisininkams ir kitiems profesionalams, kurie savo klientams sąskaitas išrašo pagal tikslų darbo laiką, praleistą bendraujant su klientu.

 

Šiame projekte kliento tikslas buvo įeiti į mobilių aplikacijų rinką su pajamas generuojančiais produktais. Šiuo metu Advantura turi du pajamas nešančius produktus, trečiasis yra Apple peržiūroje. Aplikacijos yra platinamos JAV rinkoje. Programėles galima parsisiųsti: RogueTime, TueenTime.