Aplikacijos Android operacijų sistemai

android-logo

Šiuo metu kompanijos Google kuriama Android platforma yra populiariausia išmaniųjų telefonų operacinė sistema pasaulyje. Įvairių tyrimų duomenimis, ji veikia daugiau nei 60% pasaulio išmaniųjų įrenginių. Šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei vienas milijardas įrenginių naudojančių šią operacinę sistemą, kasdien šis skaičius padidėja vienu milijonu. Dauguma didžiųjų telefonų gamintojų – Samsung, Sony, ZTE, Huawei, HTC, Motorola ir kiti, kuria telefonus bei planšetinius kompiuterius veikiančius su Android OS.

Android aplikacijos yra platinamos naudojantis Google Play internetine paskirstymo sistema, kuri yra didžiausia pasaulyje programėlių parduotuvė (šiuo metu joje yra daugiau nei vienas milijonas skirtingų aplikacijų).

Didžiausią patirtį turime LBS (Location-Based Services) aplikacijose, kur panaudojama vartotojo vietos informacija naudojant GPS ir aGPS technologijas, o objektai yra atvaizduojami Google Maps žemėlapyje.

Daugiausia patirties turime kuriant aplikacijas šioms verslo šakoms:

 • „geltonųjų puslapių“ (Yellow Pages),
 • medicinos,
 • sveikatos prevencijos,
 • logistikos,
 • draudimo.

Pagal pritaikymą, išmanome šias sritis:

 • lojalumo sistemos,
 • vartotojų savitarna,
 • navigacijos ir maršrutų atvaizdavimo sistemos,
 • komandinio darbo sistemos,
 • sprendimai integruoti su CRM sistemomis,
 • SurveyJazz – rinkos tyrimų įrankis veikiantis su LimeSurvey.

Pirmoji išmanioji ligoninė Lietuvoje

2013 m. balandžio mėn. Vilniuje atidaryta 27 tūkst. kvadratinių metrų VUL Santariškių klinikų akušerijos ir chirurgijos korpusas. „Tai pirmoji „išmanoji“ ligoninė Lietuvoje, to tikriausiai ir Baltijos šalyse“ sako VUL Santariškių klinikų generalinis direktorius Aleksandras Laucevičius. Kiekviena naujo ligoninės korpuso lova bus aprūpinta Android planšetiniu kompiuteriu. Terminalai skirti tiek medikams, tiek pacientams.

Klinikos pacientai turės galimybę pasižiūrėti savo tyrimus, būdami palatoje „pavartyti” ligos istoriją: kiekvienas turės prieigą prie interneto. Planšetiniai kompiuteriai yra sumontuoti prie kiekvienos paciento lovos, naršyti internete pacientai galės nemokamai.

Agmio specialistai bendradarbiaudami su klinikų IT skyriumi sukūrė Android aplikacijų sistemą, leidžiančią atlikti palaikyti ryšį (skambučius) tarp lovos ir budinčio gydytojų posto, valdyti pacientų planšetinius kompiuterius, o taip pat ir prieiti prie paciento medicininių duomenų. Šiuo metu jau daugiau nei 300 lovų pacientai gali naudotis šia sistema.

Agmis sukūrė ne tik programas planšėtams, bet taip pat ir įrankius jų atnaujinimų, planšeto atstatymui į pradinę būseną (išvalymui), taip pat nuotoliniam planšeto būklės sekimui.

Planšetinė apklausų sistema rinkos tyrimams

Sociologinių apklausų sistema, leidžianti vykdyti apklausas tyrimus be popierinių anketų ir asmeninio kompiuterio.

Visa informacija kaupiama planšetiniame kompiuteryje, kuris taip pat fiksuoja apklausos atlikimo vietą, laiką bei trukmę. Esant interneto ryšiui, anketų duomenys persiunčiami į apklausų vykdymo serverį. Serverinėje dalyje sukurtos anketos lengvai įkeliamos į apklausų vykdytojų kompiuterius. Kitos apklausų sistemos sąvybės:

 • Rinkos tyrimų kompanijų klientai turi galimybę sekti apklausų atlikimo eigą ir matyti statistiką projektui dar nepasibaigus.
 • Sistema taip pat leidžia siųsti naujas užduotis apklausinėtojams tiesiogiai į planšetinius kompiuterius,
 • Apklausos taip pat gali būti atliekamos ir vietovėse, kuriose nėra internetinio ryšio.
 • Galima integruoti klausimus su multimedia (nuotraukomis, video), kurie veikia net ir be internetinio ryšio.
 • Apklausų rezultatai gali būti eksportuojami SPSS formatu.

Ši sistema leidžia žymiai sutrumpinti apklausos atlikimo laiką bei smarkiai padidinti jos organizavimo lankstumą bei kontrolę. Eliminuojamas popierinių anketų rezultatų apdorojimo žingsnis – atlikus apklausą jos akimirksniu atsiranda tiesiogiai duomenų bazėje. Apklausos duomenų patikimumas žymiai didesnis nei popierinių apklausų, tuo pačiu jos atlikimui nereikalingas asmeninis kompiuteris.

 

Remax brokeriai

Nekilnojamo turto brokeriui skirta aplikacija, sekanti agento skambučius telefonu ir padedanti jam registruoti klientų informaciją įmonės ryšių su klientais (CRM) sistemoje. Agento telefone veikianti aplikacija saugo agento klientų (taip pat ir potencialių) duomenis, registruoja visus įeinančius bei išeinančius skambučius klientui CRM sistemoje, taip pat leidžia agentui pildyti CRM laukus tiesiogiai telefone, be kompiuterio pagalbos. Jei agentui priskiriami nauji kontaktai CRM sistemoje, aplikacija parsisiunčia šią informaciją į telefoną parodo ją agentui.

Esant įeinančiam skambučiui aplikacija pagal telefono numerį atpažįsta klientą pagal duomenų bazę ir leidžia iš karto planuoti sekančius veiksmus CRM kliento kortelėje: skambutis, susitikimas, prezentacija.

Aplikacija taip rodo agentui priminimus apie sutartus susitikimus, pristatymus, leidžia juos planuoti bei sinchronizuoja susitikimų tvarkaraštį su CRM sistema. Aplikacijos valdiklis („widget“), esantis telefono ekrane rodo statistinę informaciją apie praleistus skambučius.

Ši sistema gali būti pritaikyta tiek agentų, tiek kitų mobilių darbuotojų darbo efektyvumo didinimui, pakeisti nešiojamą kompiuterį ir sumažinti klaidų tikimybę, nes informacija gali būti fiksuojama iš karto po pokalbio su klientu.

Lietuvos įmonių katalogas

Aplikacija – konkurso „Naujasis knygnešys 2012“ nugalėtoja!

„Lietuvos įmonių katalogas“ – tai įmonių duomenų ir kontaktų bazė, leidžianti Jums patogiau ir lengviau rasti arčiausiai Jūsų esančias įmones, prekes, paslaugas, prekės ženklus tik vieno mygtuko paspaudimu. Ji padės Jums ne tik rasti reikiamą įmonę, jos konkurentus, bet ir artimiausią kelią kaip nuvykti, žemėlapius ir kitą svarbią informaciją. Tai – visos Lietuvos įmonių duomenų bazė tavo delne.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.agmis.verslomedia

PZU pagalba

Pagalba kelyje PZU draudimo turėtojams. Čia rasite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus:

 • Ką daryti atsitikus įvykiui – patarsime kaip elgtis įvykus nelaimei.
 • Pagalba kelyje – pasirūpinsime automobilio transportavimu, atliksime smulkų remontą kelyje, pristatysime kurą, atrakinsime automobilį, užtrenkus raktelius viduje bei suteiksime kitas paslaugas, numatytas Jūsų draudimo sutartyje.
 • Pranešti apie įvykį – užregistruosime pranešimą apie įvykį, supažindinsime su žalos administravimo eiga.
 • Automobilių apžiūros centrai – pateiksime „PZU Lietuva“ partnerių – autoservisų sąrašą. Jų specialistai apžiūrės Jūsų automobilį ir Jums pageidaujant atliks remonto darbus.
 • Susisiekite su „PZU Lietuva“ – suteiksime informaciją, apdrausime, užregistruosime įvykį, atsakysime į Jūsų klausimus, pagelbėsime sudėtingoje situacijoje, surasime sprendimą.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.agmis.pzu

Lietuvos bankomatai

 lietuvos-bankomatai_logo_baltas_fonas_small1

Aplikacija „Android Market“ yra įvertinta 5 žvaigždutėmis, pirmą mėnesį nuo paskelbimo dienos ją įsidiegė daugiau nei 1000 vartotojų. Šiuo metu tai yra viena populiariausių programėlių Lietuvoje (beveik 10,000 parsisiuntimų)

Aplikacija leidžia sutaupyti komisinius mokesčius bankams, leisdama vartotojui surasti artimiausią savo banko bankomatą. Suraskite artimiausią savo banko bankomatą ir išvenkite didelių mokesčių, kuriuos ima kiti bankai, aptarnaudami jūsų kortelę.

 • Pilniausia ir naujausia Lietuvos bankų bankomatų duomenų bazė: Swedbank, SEB, DNB, Bendro tinklo (Danske bank + Ūkio bankas + Citadelė + Nordea + Šiaulių bankas).
 • Tiksliai nurodytos bankomatų vietos visų didžiųjų miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus) prekybos centruose ir parduotuvėse su komentarais kur juos rasti.
 • Grynus pinigus išduodančios parduotuvės ir pašto skyriai
 • Galimybė ieškoti bankomatų pagal miestą, adresą ar apibūdinimą, taip pat galimybė filtruoti bankomatus pagal banką.
 • Bankomatų žemėlapis su skirtingais žymekliais kiekvienam bankui bei detalia kiekvieno bankomato informacija: išduodama valiuta, darbo valandos, atstumas, taip pat pinigus priimantys bankomatai.
 • Bankomatų grupavimas žemėlapyje geresniam atvaizdavimui ir pasirinkimui.
 • Automatinis vartotojo vietos atnaujinimas jam judant.
 • Google Maps maršrutai iki bet kurio pasirinkto bankomato nuo vartotojo buvimo vietos.
 • Bankomatų duomenų bazės atnaujinimai.
 • Integruota “Augmented Reality” naršyklė Layar – dabar bankomatų galima ieškoti ir telefono kameros pagalba
 • Dvi kalbos: lietuvių ir anglų

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.agmis.LietuvosBankomatai

INOKaunas – Kaunas Tavo delne

inokaunas.logo_gallerythumbnail

Pristatome naują išskirtinę programėlę Kauno miesto gyventojams bei svečiams. Sudaryta galimybė vartotojams greitai rasti Kaune esančius objektus, jų adresus, telefonus, e-paštus, internetines svetaines, taip pat galite individualiai reitinguoti aplankytus objektus.

Greitai ir patogiai pagal kategorijas rasite: seniūnijas, mokyklas, universitetus, kolegijas, vaikų darželius, viešąsias įstaigas, policiją, gydymo įstaigas, sveikatingumo centrus, sporto klubus, vaistines, bankus, siuntų terminalus, pašto skyrius, muziejus, meno galerijas, viešbučius, lankytinas vietas, fortus, kaimo turizmo sodybas, degalines, plovyklas, stoteles, stotis, prekybos centrus, parduotuves, barus, klubus, teatrus, kino teatrus, boulingo ir biliardo centrus, kazino ir lošimo namus, ledo arenas, parkus, sodus ir kitus objektus.

Projekto užsakovas: MTP „Technopolis“, projekto partneriai – Kauno miesto savivaldybė, UAB „Internet studio“, UAB „Simbiotecha“, Lietuvos įmonių katalogas (www.imones.lt), Level Up.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.agmis.InoKaunas

GoldenPages Ireland – Airijos įmonių katalogas

goldenpages.ie jūsų kišenėje – populiariausias partneris, sujungiantis Airijos pardavėjus ir pirkėjus.

Airijos verslo katalogas su žemėlapiais, produktų ir paslaugų informacija, klientų atsiliepimais ir spec. pasiūlymais. Praturtintos realybės (AR) funkcija veikianti visoje Airijoje. Kitos programėlės funkcijos:

 • Tiksliausia adresų, telefonų, el. pašto adresų, darbo laiko informacija apie Airijos įmones
 • Galimybė skambinti tiesiai iš aplikacijos
 • Specialūs pasiūlymai pagal vartotojo buvimo vietą
 • Galimybė dalintis verslo kontaktais iš aplikacijos su draugais per iPhone adresų knygelę (per SMS, el. paštą, Facebook ir Twitter)
 • Paieška pagal kategoriją, buvimo vietą arba katalogą

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=ie.goldenpages.all

ATMs in Barcelona

Analogiška aplikacija bankomatų paieškai Baselonos mieste ir apylinkėse. Anglų ir ispanų kalbomis.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.agmis.BarcelonaAtm

AOK Versorgungs app – rūpinkis savo sveikata kasdien

Aplikacija skirta sveikatos profilaktikai. Šios programėlės pagalba visa šeima gali žinoti kada ir kokius sveikatos profilaktinius patikrinimus reikia atlikti, matyti savo skiepų kalendorių, gauti priminimus ir informaciją apie kiekvieną skiepą bei patikrinimą. Programėlė sukurta Vokietijos draudimo kompanijos AOK užsakymu, ji skirta Vokietijos rinkai, taip pat orientuota į turkų kalba kalbančius Vokietijos gyventojus. Programėlė išleista vokiečių ir turkų kalbomis, taip pat yra pagrindinių su sveikata susijusių terminų žodynas.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.aok_bv.healthcare

pilk.pigiau

Pigiausio kuro paieška Lietuvos degalinėse naudojant Google Maps žemėlapius. Galima filtruoti pagal degalinių tinklus, ieškoti degalinės tiek žemėlapyje tiek pagal adresą, rodomos visų rūšių kuro kainos bei atstumai iki degalinių.