Komanda

mes esame dinamiška inovatyvių IT sprendimų kompanija, su klientais dirbame lanksčiai ir siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas. didžiausias mūsų kompanijos pranašumas rinkoje – klientų pasitikėjimas mumis. Mums svarbu, kad kiekvienam iš mūsų komandos narių turėtų šias vertybes.

 

dirbame inovacijų srityje, dauguma mūsų atliekamų projektų yra unikalūs, atliekami pirmą kartą, todėl kiekvieną sykį prireikia skirtingų kompetencijų ir prisitaikymo prie skirtingų kliento poreikių. klientai mums kelia aukštus reikalavimus ir tai mums suteikia iššūkį nuolat tobulėti. darome tai rimtai, nes turime patyrusius specialistus, ne vieno iš jų patirtis viršyja 10 metų, tad galime mokytis iš kolegų patirties, o ne iš savo klaidų.

 

šiuo metu „Agmyje“ mūsų komandą sudaro įvairių sričių specialistai: programuotojai, sistemų architektai, sistemų analitikai, testuotojai bei projektų vadovai. mes nuolat keliam savo kvalifikaciją ir tobulinam mūsų darbo procesą.

 

Kaip mes tobulėjame?

 

daugiau nei 90% mūsų darbuotojų turi aukštąjį išsilavinimą, daugiau nei 75% mūsų darbuotojų turi darbo patirties užsienyje (JAV, Vokietijoje, Anglijoje, Italijoje, Belgijoje, Airijoje, Suomijoje, Švedijoje, Slovakijoje, Norvegijoje, Kenijoje, Dominikos respublikoje, Gvadelupėje, Tailande). 2009-2012 m. su „Infobalt“ ir ES fondų pagalba į personalo mokymus investavome 312 tūkst. Lt. Mūsų darbuotojai periodiškai dalyvauja komandos formavimo seminaruose, specializuotose konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, įmonės viduje darbuotojai dalinasi savo patirtimi vidiniuose seminaruose.
keletas darbuotojų mokymų akirmirkų..

 

20151204_101518 20151205_112557
IMG-20151205-WA0003 20151204_113101

dar daugiau nuotraukų rasite čia..

Kaip dirbame?

 

rimtai. dirbame su inovacijomis, tad dauguma mūsų atliekamų projektų yra unikalus, atliekami pirmą kartą, tad sprendimus priimame patyrusių specialistų komandoje.
tvarkingai. projektams taikome Agile KanBan metodiką, automatizuotus testus, „continuous integration“ bildus, vartotojo sąsajos prototipus.
su mažiau streso. šviesus ir erdvus ofisas su vaizdu į gamtą; ir daug vietos parkavimui prie ofiso;

 

neformaliai. nes turime daug Y kartos darbuotojų 🙂

darbas1
DSC02766

Įmonės įkūrėjai

Saulius. Direktorius, valdybos narys

Saulius Kaukėnas informacinių technologijų bei marketingo srityje dirba daugiau nei 15 metų. IT srityje Saulius turi plačią patirtį įvairiose programinės įrangos kūrimo ciklo dalyse: reikalavimų analizėje, programavime, klientų aptarnavime, mokymuose ir projektų valdyme.

Marketingo ir pardavimų srityje Saulius turi plačią patirtį rinkos analizės, produktų kūrimo, e-komercijos, produktų įvaizdžio kūrimo, reklamos, internetinio marketingo, kainodaros, pardavimų valdymo, licencijavimo ir partizaninio marketingo srityse. Saulius turi patirties dirbant tiek su Lietuvos, tiek su Vakarų Europos bei JAV rinkomis, yra dalyvavęs daugelyje tarptautinių parodų JAV, Vokietijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse, marketingo klausimais yra konsultavęs kitas Lietuvos kompanijas.

Saulius yra vedęs nemažai mokymų apie programinės įrangos kūrimą Europos ir Azijos šalyse, taip pat skaitęs paskaitas Kauno technologijos bei Vytauto Didžiojo universitetuose. Saulius yra Kauno technologijos universiteto informatikos (2001) bei ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadybos (2005) magistras.

Prieš pradėdamas dirbti „Agmyje“, Saulius 11 metų dirbo No Magic Europe (UAB „Baltijos programinė įranga“), ten vadovavo MagicDraw UML modeliavimo įrankio produktui, vėliau buvo produktų ir produktų plėtros direktorius ir EMEA regiono pardavimų direktorius. Savo karjerą IT srityje Saulius pradėjo Hidrografinio tinklo tarnyboje prie LR Aplinkos ministerijos.

Laisvalaikį Saulius skiria jogai, kulinarijai, kalbų mokymuisi ir kelionėms.

Inga. Valdybos pirmininkė

MMM-100_sumazinta

Inga Globienė informacinių technologijų versle dirba daugiau nei 15 metų ir turi patirties vadovaujant IT kompanijoms, kuriant IT įmonės infrastruktūrą, užtikrinant įmonės verslo procesus ir finansinį stabilumą. Inga turi Kauno technologijos universiteto verslo administravimo (1999) magistro laipsnį.

Prieš pradėdama dirbti „Agmyje“, Inga Globienė 11 metų dirbo No Magic Europe (UAB „Baltijos programinė įranga“) vadove. Inga domisi psichologija, kultūriniais įvairių šalių verslo skirtumais ir personalo motyvacijos klausimais. Apie tai ji yra skaičiusi pranešimus Denverio Universitete (JAV).