uab agmis, europos pr 121, kaunas lt-46339, lietuva; tel. +370 37-211351, fax. +370 37-211352
Atgal

Pasirašyta sutartis dėl klientų savitarnos sistemos sukūrimo

2009.10.01, Vilnius
dlc_sprendimai

UAB "Agmis" ir UAB "DLC sprendimai" pasirašė sutartį dėl komunalinių paslaugų įmonių klientų savitarnos sistemos sukūrimo ir įdiegimo vienam iš "DLC sprendimų" klientui - UAB "Naujoji pilaitė".

 

"DLC sprendimai" yra pastatų ūkio valdymo sistemų rinkos lyderiai, jų įdiegtos sistemos yra naudojamos įvairiuose Lietuvos miestuose. "DLC sprendimų" sukurtas pastatų ūkio valdymo sprendimas leidžia lengvai apskaityti daugiabučių namų bendrijoms suteiktas administravimo ir kitas paslaugas, išrašyti sąskaitas, registruoti remonto darbų užsakymus bei kontroliuoti jų įvykdymą.

 

Projekto metu "Agmis" sukurs pastatų ūkio valdymo sistemos internetinę prieigą, leisiančią "Naujosios pilaitės" klientams internetu peržiūrėti išrašytas sąskaitas, atliktų darbų ataskaitas, užsakyti remonto darbus bei sekti jų būseną. Naujoji savitarnos sistema taip pat bus integruota su internetiniu gyventojų forumu, leisiančiu namų gyventojams bendrauti tarpusavyje.

 

UAB "Naujoji pilaitė" užsiima pastatų bendrosios nuosavybės administravimas ir techninė priežiūra Vilniaus mieste. "Naujoji pilaitė" turi visų reikiamų kvalifikacijų specialistus galinčius atlikti visapusišką namo administravimą (elektros sistemų, šilumos ūkio, kanalizacijos sistemų ir kt.) kurie turi tai patvirtinančius atestatus, įmonė taip pat atlieka valymo, buhalterinės apskaitos ir kitas paslaugas.